Permanentní make-up

Permanentní make-up

Permanentní make-up je metoda trvalého líčení, při které se do horní vrstvy pokožky implantují přírodní barviva. Permanentní make-up se provádí speciálním přístrojem s pevně vibrující jehlou, novinkou je nyní i nová ruční metoda vláskování obočí. Při zákroku se používá lokální anestetikum ve formě krémů nebo gelu. Délka zákroku se pohybuje podle náročnosti od 1 do 2 hodin. Pracuje se výhradně s materiálem na jedno použití za dodržení nejpřísnějších hygienických podmínek!

Podívejte se na fotografie!

Možnosti využití: Permanentní make-up dokáže zvýraznit krásné rysy Vaší tváře, není ale náhražkou klasického líčení. Výsledkem mají být ty nejpřirozenější linie a nejjemnější odstíny, které podtrhnou celkovou vizáž Vaší tváře.

Důležité: Aplikaci permanentního make-upu dopředu konzujtujeme s klientkou. Doporučíme jí z hlediska vizážistiky vhodnost provedení, vždy s přihlédnutím k jejímu přání a vkusu.

Obočí: Kompletní rekonstruce nového obočí, změna šířky, tvaru i barvy původního obočí, doplnění chybějících částí. Prořídlé obočí lze zahustit vykreslením jednotlivých chloupků ve směru růstu.

Oči: Vaše oči přirozeně zvýrazní nenápadná tenká linka vtetovaná těsně na hranici linie řas. Tímto způsobem lze vtetovat horní i dolní linky.

Rty: Kontura rtů je vhorná pro zvýraznění dokonalého tvaru rtů. Pro rty bledé, s drobnou nerovností se užívá kontury s částečným nebo úplným vystínováním. Rty lze touto technikou opticky zvětšit i zmenšit.

Důvody pro aplikaci permanentního make-upu:

- vyřeší problém žen, které chtějí vypadat stále dobře a které se nechtějí nebo nemohou stále líčit

- žádné rozmazané líčení při sportu, plavání, sprchování, v sauně

- zvýrazněním pigmentu v konturách rtu lze získat mladistvější vzhled

- zvýraznění očních partií

- po konzultaci s lékařem lze retušovat jizvy menších rozměrů