Nejčastěji kladené otázky:


 1. Jak dlouho vydrží permanentní make-up?
  Permanení make-up vydrží 2 až 5 let, postupně světlá, tím jak se Vaše pokožka regeneruje. Doporučuje se ochana před UV zářením při částečném vymizení je možné permanentní make-up na jedno sezení obnovit.

 2. Je aplikace permanentního make-upu bolestivá?
  Zákrok se provádí v lokální anestezii za použití vysoce kvaltních anestetik ve formě krému nebo gelu.

 3. Dochází v místě aplikace ke krvácení?
  Krvácivost je minimální. Je však vhodné 2 dny před výkonem neužívat utišující léky (Aspirin) a omezit konzumaci alkoholu, kávy a cigaret - zvyšují krvácivost.

 4. Jak ošetřovat permanentní make-up?
  Po zákroku dochází k lehkému zarudnutí, které se ztrácí během prvního dne. V místě aplikace se objeví drobné stroupky, které se nesmí v žádném případě olupovat. Klientka dostane speciální mast, kterou si bude stroupky potírat 3 až 7 dní. Tyto se pak samy odloupnou. Prvních 24 hodin po aplikaci je lépe nenamáčet a v dalších dnech nekoupat.

 5. Je možné se přes permanentní make-up líčit a používat i jiné odstíny?
  Účelem permanentního make-upu je co nejpřirozenější pěkný vzhled, nenahrazuje denní líčení. Dodatečné líčení je vhodné.

 6. Mám velmi citlivou pleť, mohu si dovolit permanentní make-up?
  Všechny přípravky jsou hypoalergení, vyrobeny z přírodních materiálů. Tetovací přístroj, pigmenty a jehly mají atesty a jsou schváleny hlavním hygienikem. Na všechna anestetika se provádí alergologický test v průběhu konzultace.

 7. Existuje věková hranice, kdy už není permanentní make-up vhodný?
  Na věku nazáleží. Permanentní make-up je určen všem ženám jakékoliv věkové kategorie, záleží pouze, jak chce žena vypadat.