O nás

Šárka Matějová (manikérka, pedikérka) - majitelka Mrelax studia

Praxi v oboru mám od roku 2002, kdy jsem absolvovala rekvalifikační kurz masáží a poté manikury a modeláže nehtů. O tři roky později jsem si přidala rekvalifikační kurz pedikury se zaměřením na přístrojovou pedikuru. Své vysněné vlastní studio jsem si otevřela už v roce 2007! Materiály, které používám, patří k předním profesionálním značkám a každý nový výrobek osobně prověřuji. Maximálně se zaměřuji na hygienu prostředí studia i mé práce. Průběžně se neustále vzdělávám a sleduji módní trendy v oboru.

Má práce je i mým koníčkem, takže dělám vše proto, aby každý klient byl nejen s mojí prací spokojený, ale aby se i za mojí prací stále vracel.

Lenka Samková (kosmetička)

Řadu let jsem se věnovala kosmetickému poradenství a vizážistice u americké firmy JAFRA. Od roku 2016 jsem začala pracovat jako kosmetička v CLINIC PERMANENT MAKEUP a od roku 2019 provozuji praxi ve studiu Mrelax na Praze 11. Pracuji s bioceutickou profesionální italskou kosmetikou NATINUEL. Jedná se o výrobky nové generace vysoké dermatologické aktivity, jejichž výsledkem je viditelné uchování zdraví a mládí pleti. Pro neustálé zkvalitňování praxe se stále vzdělávám v oboru a sleduji novinky.

Vážené a milé klientky a klienti, ráda se vám budu individuálně věnovat a pravidelně pečovat o zdraví a krásu vaší pleti.

Jiřina Tylingerová (vizážistka, aplikace permanentního make-upu)

Vážené slečny a dámy, chtěla bych se Vám krátce představit. Jmenuji se Jiřina Tylingerová a v oboru vizážistiky a aplikace permanentního make-upu pracuji od roku 2003. Mám salon v Karlových Varech a tak mezi moji dlouholetou a věrnou klientelu patří jak české, tak i zahraniční spokojené zákaznice. Také dojíždím aplikovat permanentní make-up do různých salonů v České republice.

Mezi mé úspěchy patří i spolupráce s filmovým festivalem, který se každoročně pořádá v Kalových Varech, zde pracuji jako vizážistka a líčím různé české i zahraniční hosty festivalu. Mezi mé klienty patřil i Václav Havel, Danny DeVito a Cybill Shepherd.

Jinak mohu na sebe prozradit, že jsem ve své práci puntičkář a mám smysl pro detail, který je při aplikaci permanentního make-upu velice důležitý. Doufám, že i Vy naleznete ke mě důvěru a stanete se mými spokojenými zákaznicemi. Těším se na viděnou.

DeVito Havel Shepherd