O nás

Šárka Matějová (manikérka, pedikérka) - majitelka Mrelax studia

Praxi v oboru mám od roku 2002, kdy jsem absolvovala rekvalifikační kurz masáží a poté manikury a modeláže nehtů. O tři roky později jsem si přidala rekvalifikační kurz pedikury se zaměřením na přístrojovou pedikuru. Své vysněné vlastní studio jsem si otevřela už v roce 2007! Materiály, které používám, patří k předním profesionálním značkám a každý nový výrobek osobně prověřuji. Maximálně se zaměřuji na hygienu prostředí studia i mé práce. Průběžně se neustále vzdělávám a sleduji módní trendy v oboru.

Má práce je i mým koníčkem, takže dělám vše proto, aby každý klient byl nejen s mojí prací spokojený, ale aby se i za mojí prací stále vracel.

Mgr. Vlastimil Ježek (fyzioterapeut, masér)

Mgr. Vlastimil Ježek Absolvoval jsem 3. Lékařskou fakultu Univerzity Karlovy - obor fyzioterapie a magisterské studium na Univerzitě Jana Amose Komenského – obor speciální pedagogika. Praxi v oboru mám od roku 2000, během let jsem nasbíral bohaté zkušenosti s léčbou akutních a chronických bolestivých stavů pohybového aparátu. Také jsem spolupracoval s týmem Basketball Nymburk (šestinásobný český mistr), kde jsem působil jako hlavní fyzioterapeut týmu.

Při práci s každým klientem se snažím vyvinout 100% úsilí k dosažení co nejlepšího zdravotního výsledku.

Více informací naleznete na stránce s mým odborným profilem.

Lenka Samková (kosmetička)

Jiřina Tylingerová (vizážistka, aplikace permanentního make-upu)

Vážené slečny a dámy, chtěla bych se Vám krátce představit. Jmenuji se Jiřina Tylingerová a v oboru vizážistiky a aplikace permanentního make-upu pracuji od roku 2003. Mám salon v Karlových Varech a tak mezi moji dlouholetou a věrnou klientelu patří jak české, tak i zahraniční spokojené zákaznice. Také dojíždím aplikovat permanentní make-up do různých salonů v České republice.

Mezi mé úspěchy patří i spolupráce s filmovým festivalem, který se každoročně pořádá v Kalových Varech, zde pracuji jako vizážistka a líčím různé české i zahraniční hosty festivalu. Mezi mé klienty patřil i Václav Havel, Danny DeVito a Cybill Shepherd.

Jinak mohu na sebe prozradit, že jsem ve své práci puntičkář a mám smysl pro detail, který je při aplikaci permanentního make-upu velice důležitý. Doufám, že i Vy naleznete ke mě důvěru a stanete se mými spokojenými zákaznicemi. Těším se na viděnou.

DeVito Havel Shepherd