Naši partneři

Perskindol logo

Perskindol je řada švýcarských sportovních masážních prostředků, vyvinutých ve spolupráci s fyzioterapeuty a sportovními lékaři. Slouží k regeneraci svalů a kloubů před, během i po zátěži. Na českém trhu jsou k dispozici dvě řady. Modrý Perskindol chladí a pomáhá při otoku, podvrtnutí, naražení nebo výronech. Žlutá řada má duální efekt, nejprve chladí a následně prohřívá. Ulevuje tak unaveným svalům, stimuluje krevní řečiště a pomáhá od bolesti. Perskindol dlouhodobě spolupracuje se sportovci např. švýcarská hokejová reprezentace nebo u nás týmy basketbalové Mattoni NBL.

Více informací naleznete na: www.perskindol.cz

ALISSA BEAUTÉ – kosmetika

ALISSA BEAUTÉ

ALISSA BEAUTÉ vznikla ve výzkumných laboratořích na základě těch nejmodernějších vědecko-technických výzkumů v oblasti pleťové kosmetiky. Tato kosmetika pracuje s aktivními látkami, které jsou aktivně penetrovány do podkoží, jsou účinnější než samotný krém. Tato kosmetika je oblíbená především pro individuální přístup ke každému typu pleti díky již zmiňovaným aktivním látkám.

Aktivní látky jsou získávány čistě z přírodních zdrojů, jako jsou rostlinné extrakty, výtažky z ovoce, květin a aktivní látky z moře. Většina produktů je bez chemické konzervace a parfemace.

Alissa Beauté je zaměřena na všechny věkové kategorie a různé typy pleti.

ORLY

OPI

Gehwol